26 Şubat 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 126.527
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.572
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 73
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.210
Genel

Cami Avlusuna Bırakılan Erkek Bebek Yoğun Bakımda

MANİSA’NIN TURGUTLU İLÇESİNDE YENİ DOĞAN BİR BEBEK CAMİ AVLUSUNA TERK EDİLMİŞ BİR HALDE BULUNDU. 2-3 GÜN ÖNCE DOĞDUĞU BELİRLENEN ERKEK BEBEK VE TURGUTLU DEVLET HASTANESİ YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE TEDAVİ ALTINA ALINDIĞI ÖĞRENİLDİ

Cami Avlusuna Bırakılan Erkek Bebek Yoğun Bakımda

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yeni doğan bir bebek cami avlusuna terk edilmiş bir halde bulundu. Daha önce cinsiyeti kız olarak açıklanan bebeğin erkek olduğu ve Turgutlu Devlet Hastanesi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi. Bebeğin en fazla 2-3 gün önce doğduğu tespit edildi.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda iddiaya göre Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan Selahaddin Eyyubi caminin avlusunda bir bebek bulundu. Kimliği belirsiz kişi yada kişilerce cami avlusuna bırakıldığı iddia edilen erkek bebek sağlık ekipleri tarafından Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Cinsiyetinin erkek olduğu açıklanan bebeğin tedavisi Turgutlu Devlet Hastanesi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde devam ederken polis ekipleri konuyla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayış

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL