Ege Denizinde Fırtına Bekleniyor | Urla Can Tv Radyo

Ege Denizinde Fırtına Bekleniyor

METEOROLOJİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TAHMİN VE ERKEN UYARI MERKEZİ, EGE DENİZİ’NDE BU AKŞAM SAATLERİNDEN İTİBAREN BEKLENEN FIRTINAYA KARŞI UYARIDA BULUNDU.

Ege Denizinde Fırtına Bekleniyor
Tarih : Okunma : 113 okudu Yorum Yap

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, Ege Denizi’nde bu akşam saatlerinden itibaren beklenen fırtınaya karşı uyarıda bulundu.

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre; Ege Denizi’nde halen güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli esen rüzgarın, bugün akşam saatlerinden itibaren etkisini artırarak zaman zaman 8 bofor kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde eseceği ve fırtınanın yarın öğle saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor. Beklenen fırtına nedeniyle yaşanması muhtemel deniz ulaşımında aksama gibi olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olmaları gerektiği bildirildi.

METEOROLOJİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TAHMİN VE ERKEN UYARI MERKEZİ, EGE DENİZİ’NDE BU AKŞAM SAATLERİNDEN İTİBAREN BEKLENEN FIRTINAYA KARŞI UYARIDA BULUNDU. (MEHMET BARLAS/AYDIN-İHA) Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, Ege Denizi’nde bu akşam saatlerinden itibaren beklenen fırtınaya karşı uyarıda bulundu.

İlk yorumu siz yazın