İzmirde Karaya Oturan Teknelerde Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı | Urla Can Tv Radyo

İzmirde Karaya Oturan Teknelerde Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı

İZMİR’İN ÇEŞME İLÇESİNDE KARAYA OTURAN TEKNEDEKİ 3 ŞAHIS İLE, AYNI TEKNEYİ KURTARMAYA GELEN ANCAK YİNE KARAYA OTURAN BİR BAŞKA TEKNEDEKİ 1 ŞAHIS, SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ TARAFINDAN KURTARILDI.

İzmirde Karaya Oturan Teknelerde Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı
Tarih : Okunma : 59 okudu Yorum Yap

İzmir’in Çeşme ilçesinde karaya oturan teknedeki 3 şahıs ile aynı tekneyi kurtarmaya gelen ancak yine karaya oturan bir başka teknedeki 1 kişi, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, 7 Haziran günü saat 08.00 sıralarında meydana geldi. Mersinli Koyu’nda içerisinde 3 kişi bulunan özel bir teknenin karaya oturduğu, tekneye yardım etmeye çalışan ve içerisinde 1 şahıs bulunan başka bir özel teknenin de aynı mevkide karaya oturduğu bilgisini alan Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, harekete geçti. Ekipler karaya oturan her iki tekneden toplam 4 kişiyi kurtararak Sahil Güvenlik botuna çıkardı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri karaya oturan teknelerden birini yedeklerken, diğer tekne ise şahısların kendi imkanları ile yedekleyeceklerini bildirmeleri üzerine bölgede bırakıldı.

İlk yorumu siz yazın