İzmir'de sahte içki operasyonunda yakalanan 4 kişi tutuklandı | Urla Can Tv Radyo

İzmir’de sahte içki operasyonunda yakalanan 4 kişi tutuklandı

Ali İhsan ÇiftçiİZMİR (İHA) – İzmir’in Bornova ilçesinde düzenlenen sahte içki operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü Tütün Mamulleri ve Alkollü İçki Kaçakçılığı Büro Amirliği ekipleri, Bornova’nın Gürpınar ve Kemalpaşa mahallelerinde ormanlık alanda ve bir araçta sahte içki ve imalatında kullanılan malzemeler bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlattı. Düzenlenen..

İzmir’de sahte içki operasyonunda yakalanan 4 kişi tutuklandı
Tarih : Okunma : 543 okudu Yorum Yap

Ali İhsan Çiftçi
İZMİR (İHA) – İzmir’in Bornova ilçesinde düzenlenen sahte içki operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü Tütün Mamulleri ve Alkollü İçki Kaçakçılığı Büro Amirliği ekipleri, Bornova’nın Gürpınar ve Kemalpaşa mahallelerinde ormanlık alanda ve bir araçta sahte içki ve imalatında kullanılan malzemeler bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlattı. Düzenlenen operasyonlarda 295 şişe sahte içki, 2 bin 274 litre sahte etil alkol, 60 adet yarım litrelik pet şişelerde sahte votka, bin 700 adet boş şişe, bin 450 adet içki şişesi kapağı, bin adet önlü arkalı şişe etiketi, 3 adet çeşmeli tank ele geçirildi. Operasyonlarda gözaltına alınan 4 şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

İZMİR’İN BORNOVA İLÇESİNDE DÜZENLENEN SAHTE İÇKİ OPERASYONUNDA, POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN YAKALANAN 4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI. (ALİ İHSAN ÇİFTÇİ/İZMİR-İHA) İzmir’in Bornova ilçesinde düzenlenen sahte içki operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.

İlk yorumu siz yazın