04 Mart 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Genel Gündem

İzmirin Yeni Valisi Köşger Göreve Başladı

VALİLER KARARNAMESİ İLE AYDIN VALİLİĞİNDEN İZMİR VALİLİĞİNE ATANAN YAVUZ SELİM KÖŞGER, AYDIN’A VEDA ETTİKTEN HEMEN SONRA İZMİR’E GELEREK YENİ GÖREVİNE BAŞLADI.

İzmirin Yeni Valisi Köşger Göreve Başladı

Valiler Kararnamesi ile Aydın Valiliğinden İzmir Valiliğine atanan Yavuz Selim Köşger, Aydın’a veda ettikten hemen sonra İzmir’e gelerek yeni görevine başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarıyla İzmir Valisi olarak atanan Yavuz Selim Köşger, görevine başladı. İzmir Valiliği önünde düzenlenen törenle karşılanan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, polis merasim mangasını selamladı. Daha sonra kentte görev yapan bürokratlar ve protokol üyeleriyle sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde selamlaşan Vali Köşger, Valilik makamına geçti.

Valilik makamında vali yardımcıları ile kısa bir toplantı gerçekleştiren İzmir Valisi Köşger, mesleğinin ilk yıllarında da İzmir’in Beydağ ilçesinde görev yaptığını hatırlatarak İzmir’e yabancı olmadığını söyledi. Kendisinden önce İzmir’de görev yapan tüm valilere teşekkür eden Köşger, “Egenin incisi, Türkiye’nin batıya açılan kapısı İzmir’e çok güzel hizmetler yapmak istiyoruz. İzmir’i bulduğumuz noktadan daha güzel noktalara taşımak niyetiyle görevimize başladık” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayış

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL