07 Mart 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.592
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.770
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 64
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.291
Genel

Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Ek Binası Hizmete Girdi.

Urla Kaymakamlığına bağlı Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ek hizmet binası İzmir’in Urla ilçesi Denizli Mahallesi’nde açıldı.

Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Ek Binası Hizmete Girdi.

Urla Kaymakamlığına bağlı, Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ek hizmet binası İzmir’in Urla ilçesi Denizli Mahallesi’nde açıldı. Dualarla, güzel temenni ve konuşmalarla  açılan hizmet binası bünyesinde Aile içi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği, Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ve Çocuk Büro Amirliği’ de yer alıyor.

 

Açılışa, İzmir İl Emniyet Müdürü Dr. Hüseyin Aşkın, Urla Kaymakamı ve Urla Belediye Başkan Vekili Önder Can, Urla Cumhuriyet Başsavcısı Ali Armağan Karaca, Urla İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan Derse, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Aydoğdu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Cenk Benli ve emniyet personelleri katıldı. Açılışın ardından ek hizmet binası ve bürolar gezilerek, büroların işleyişi ve çalışma şekli hakkında bilgi alındı. Ek binadaki eski tarihi imgelenmiş  resimlerden oluşan tablolar oldukça dikkat çekti. Odaların çağın gerektirdiği modern  iklimlendirme ve güvenlik sistemleriyle donatıldığı gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayış

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL